bily

bily

bily

..

Spoločnosť
 

Na slovenskom trhu pôsobíme ako sprostredkovatelia dodávky elektrickej energie a zemného plynu.  Našou hlavnou výzvou je informovať ľudí o aktuálnych zmenách v zákone o energetike a výhodách osobného poradenstva pri výbere vhodného dodávateľa. Aby sme dokázali ponúknuť čo najkvalitnejšie služby, spolupracujeme s overenými dodávateľmi energií.  Pri komunikácií s týmito spoločnosťami sa staviame na stranu našich klientov a snažíme sa im nájsť tú najvýhodnejšiu ponuku. Našou výhodou je, že nie sme viazaní spoluprácou len s jedným dodávateľom, a tak máte istotu, že ak sa objaví pre Vás výhodnejšia ponuka, budeme prví, od koho sa to dozviete. 

 

Otvorenosť, ľudskosť, profesionalita

 

Vyskúšajte si aj Vy náš jedinečný prístup a spokojne ho porovnajte s konkurenciou alebo referenciami našich klientov. Vieme, že dlhodobý úspech závisí na množstve spokojných zákazníkov a toho sa vždy držíme.

Sme voči Vám otvorení a nič neskrývame. Nemáme na to ani dôvod, lebo ste to práve Vy kto rozhoduje o našom úspechu.

Nechceme byť pre Vás značkou a Vy určite nechcete byť pre nás číslom. Len vďaka vzájomnej dôvere, ktorú si zo svojimi klientmi budujeme, môžeme spokojne hľadieť do budúcnosti.

A nakoniec, byť najlepší je našim cieľom. Neustále na sebe pracovať a napredovať spôsobom. 

 

Nerobíme veci len lepšie. Robíme ich tak, aby mali zmysel.

 

Celý náš život je jeden veľký príbeh. Príbeh, ktorý si vytvárame sami na základe svojich túžob, snov a cieľov. Väčšina z nás má možnosť vytvoriť si vlastný príbeh taký, aký ho chceme. Medzi nami sú však aj takí, čo nemali to šťastie ako my. Nedostali toľko síl a ani času a tak posledné čo im ostalo, je nádej.

 

Keďže náplňou našej práce je neustále hľadať spôsoby, ktoré uľahčia život, sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať aj s neziskovou organizáciou Želaj Si, ktorá pomáha plniť želania práve takýmto deťom. O ich nezištnej pomoci sa dozviete na ich webovej stránke www.zelajsi.sk.

| Radi pomáhame

Za každého klienta naša spoločnosť venuje 1€ organizácii Želaj si na plnenie snov dlhodobo chorým deťom.


| Kontaky

..

BILY s.r.o.
Bernolákova 1
Ružomberok 034 01

Dajte nám o sebe vedieť a my sa s Vami radi skontaktujeme.

Kontaktný formulár


  Meno a priezvisko: 
  Email: 
  Mobil:  
  Text
  8 + 5 =